Нагороди



Грамота обласної ради
Почесна Грамота обласної ради
Почесна Грамота облдержадміністрації та обласної ради з Почесним Знаком

- Рішення обласної ради "Про Почесну Грамоту облдержадміністрації i обласної ради"
- Положення про Почесну Грамоту облдержадміністрації i обласної ради
- ОПИС Почесної Грамоти облдержадміністрації i обласної ради та нагрудного знаку до неї

Відзнака обласної ради «Почесний громадянин Черкащини»

- Рішення обласної ради "Про відзнаку обласної ради «Почесний громадянин Черкащини»"
- Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Черкащини»
- Положення про Комісію з питань присвоєння звання "Почесний громадянин Черкащини"
















Серед нагороджених:

• Колектив громадсько-політичної газети "Черкаський край"
• ЛУТАК Іван Кіндратович - пенсіонер, м.Київ
• РОССАДА Юрій Іванович - заступник голови Київської міської державної адміністрації
• РУДКОВСЬКИЙ Анатолій Іванович - головний лікар Черкаського обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни
• СОКОРЕНКО Володимир Григорович - пенсіонер, м.Черкаси
• СУХОВЕРШКО Григорій Володимирович - пенсіонер, м.Черкаси
• ШИТОВА Лілія Павлівна - пенсіонер, м.Черкаси
• ІВАНІЩЕНКОЛука Олексійович - голова СКВ "Міжгір'я" Чорнобаївського району
• КАЛЮЖНА Джаннетта Пилипівна - сільський голова села Свидівок Черкаського району
• ПЕЛИХ Юрій Костянтинович - президент Української державної будівельної корпорації "Укрбуд"
• САСІМ Олександр Іванович - лікар-хірург Черкаської обласної лікарні, народний лікар СРСР
• СТЬОПОЧКІНА Олена Миколаївна - тренер з боротьби дзюдо Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи "Слов'яни", майстер спорту міжнародного класу, триразова володарка Кубка світу з боротьби самбо, м.Черкаси
• ТЕЛІЖЕНКО Олександра Василівна - голова Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, м.Черкаси
• ХЇМІЧ Андрій Іванович - чемпіон Олімпійських ігор, пенсіонер, смт Чорнобай
• КОВАЛЬОВ Василь Олексійович - голова Чернігівської обласної ради
• ЗАДОРОЖНИЙ Федір Авксентійович - рядовий запасу, інвалід І групи, учасник Великої Вітчизняної війни, м.Черкаси
• ОБРАЗЦОВ Михайло Варфоломійович - старший лейтенант запасу, інвалід І групи, учасник Великої Вітчизняної війни, м.Черкаси
• ЖУК Петро Миколайович - журналіст, керівник редакційно-видавничої групи "Реабілітовані історією, Черкаська область"
• ПАНЧЕНКО Софія Степанівна - учитель математики, соціальний педагог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Паланка Уманського району
• ЧЕРНЯК Валерій Петрович - головний лікар Черкаської обласної лікарні
• НЕГОДА Микола Тодосійович - колишній партизан, поет, член Національної спілки письменників України
• ПОНОМАРЕНКО Михайло Федорович - дослідник історії Черкащини
• ВОЛЬВАЧ Петро Васильович - академік Української Академії екологічних наук, доктор філософії у галузі біології, голова Кримської філії наукового товариства Т.Г.Шевченка
• АВДІЄВСЬКИЙ Анатолій Тимофійозич - Герой України, лауреат Національної премії України імені Т.Г.Шевченка, народний артист України
• Колектив Черкаського державного заслуженого українського народного хору
• ТКАНКО Олександр Васильович - Герой Радянського Союзу
• ФРОЛОВА Майя Фролівна - письменниця, лауреат літературної премії імені Володимира Короленка
• ДРОБНИЙ Іван Семенович - письменник, лауреат літературно-публіцистичної премії "Берег надії" імені Василя Симоненка
• МАТЮЩЕНКО Василь Панасович - провідний соліст-вокаліст відділу культури Черкаського міськвиконкому
• МАТЮЩЕНКО Діана Григорівна - провідна солістка-вокалістка відділу культури Черкаського міськвиконкому
• МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій Петрович - народний депутат України
• КРИКУН Євгенія Павлівна - артистка Черкаського державного заслуженого хору, заслужена артистка України
• КУТОВА Людмила Денисівна - директор СТОВ "Колос" Тальнівського району
• Корнелюк Любов Петрівна – методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти
• Тарасенко Раїса Федорівна – голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників культури
• Самойленко Микола Олексійович - голова Черкаської обласної організації Товариства сприяння обороні України
• Шегай Валентин Інокентійович – директор Черкаської комплексної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи
• Колектив хору ветеранів Маньківського районного будинку культури
• Друзь Михайло Андрійович – директор СТОВ агрофірми „Славія” Драбівського району
• Кравченко Ольга Григорівна – директор Драбівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка – гімназія”
• Бебешко Петро Степанович – директор Уманського медичного коледжу
• Безвершенко Людмила Василівна – завідувач практикою Уманського медичного коледжу
• Мотузенко Лариса Андріївна – заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Уманського медичного коледжу
• Ренькас Ігор Олексійович – заступник Канівського міського голови, головний архітектор міста
• Грабовий Володимир Григорович – голова правління ВАТ „Чигиринське АТП-17139”
• Іщенко Василь Іванович – ветеран війни, заступник голови Уманської районної ради ветеранів
• Буркацький Олександр Дмитрович – ветеран війни, член обласної ради ветеранів
• Добровольська Людмила Юхимівна – заступник голови Монастирищенської районної ради ветеранів
• Павликов Павло Іванович – ветеран війни. Заступник голови Уманської міської ради ветеранів
• Соболєва Олена Олексіївна – ветеран праці, член обласної ради ветеранів
• Бурій Валерій Михайлович – учитель Ватутінської загальноосвітньої школи №6, краєзнавець
• Вєтров Олександр Васильович – член Всеукраїнської спілки краєзнавців, депутат обласної ради
• Заскалета Віктор Михайлович – перший заступник голови Шполянської районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації
• Лупина Ігор Іванович – директор Черкаської філії ВАТ „Укртелеком”, начальник спеціалізованої служби та оповіщення цивільної оборони області
• Мандра Анатолій Степанович – директор управління магістральних газопроводів „Черкаситрансгаз”
• Деркач Руслан Вікторович – начальник відділу радіаційного та хімічного захисту населення і територій управління цивільного захисту Головного управління МНС України в Черкаській області, капітан внутрішньої служби
• Москаленко Сергій Миколайович – головний фахівець відділу нормативно-технічної роботи управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Черкаській області, капітан внутрішньої служби
• Павленко Ірина Олександрівна – генеральний директор ЗАТ „Фрау Марта”
• Лук’янчук Світлана Йосипівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Чигиринської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради
• Таран Галина Михайлівна - директор Кам’янського державного історико-культурного заповідника
• Романій Віталій Васильович – начальник відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації
• Панченко Анастас Якович – ветеран закритого акціонерного товариства „Канів-Дніпробуд”
• Татарнікова Віра Семенівна - ветеран закритого акціонерного товариства „Канів-Дніпробуд”
• Чувпило Віктор Семенович - ветеран закритого акціонерного товариства „Канів-Дніпробуд”
• Зданевич Володимир Флоріанович – механік продбази Шполянського „Райавтодору”
• Горбенко Дмитро Степанович – керівник Черкаської дирекції
• Прихідько Катерина Федорівна – відгодівельник сільськогосподарського товариства „Чигиринська аграрна компанія”
• Супрун Василь Іванович – керівник народного аматорського чоловічого ансамблю „Нива” Боровицького сільського Будинку культури, заслужений працівник культури України
• Софроній – архієпископ Черкаський і Канівський
• Золотарьова Ольга Олексіївна – художній керівник зразкового ансамблю „Дружба” Черкаського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, голова обласної організації Національної хореографічної спілки України
• Титаренко Ганна Станіславівна – реєстратор медичного загально-лікарняного персоналу обласного онкологічного диспансеру
• Верховський Михайло Миколайович – старший викладач кафедри історії та етнології України Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького
• Миненко Микола Петрович – артист Черкаського державного заслуженого українського народного хору обласної філармонії
• Брюховецький Іван Якович – депутат Чигиринської районної ради
• Золотарьов Микола Федорович – голова Лисянської районної ради ветеранів
• Ніженський Василь Романович – голова первинної організації ветеранів Канівської ГЕС
• Тамко Віра Трохимівна – завідувач Кам’янською центральною районною аптекою
• Савченко Нінель Кирилівна – голова первинної організації с.Великі Канівці Чорнобаївського району
• Шершов Геннадій Іванович – голова Соснівської районної ради ветеранів м.Черкаси
• Уднікова Олександра Миколаївна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
• Кирей Владислав Федорович – власний кореспондент газети „Урядовий кур’єр” у Черкаській області
• Бабенко Надія Павлівна – голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Звенигородської районної ради
• Лук’яненко Ніна Іванівна – начальник фінансово-економічної служби загону технічної служби Головного управління МНС України в черкаській області
• Кибальна Неля Анатоліївна – начальник сектора оперативного зв’язку, інформатизації, оповіщення та телекомунікаційних систем Головного управління МНС України в Черкаській області, капітан внутрішньої служби
• Фісенко Людмила Еріківна – диспетчер оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Черкаській області, молодший сержант внутрішньої служби
• Стоцька Валентина Антонівна – начальник Городищенського районного відділу земельних ресурсів
• Ткаченко Володимир Ничипорович – головний спеціаліст ДП „Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”
• Безхлебний Микола Миколайович – водій державної пожежної частини-5 загону державної пожежної охорони-1 по охороні ВАТ „Азот” м.Черкаси, прапорщик внутрішньої служби
• Гапоненко Олександр Васильович – командир відділення державної пожежної частини-5 загону державної пожежної охорони-1 по охороні ВАТ „Азот” м.Черкаси, прапорщик внутрішньої служби
• Кривошея Богдан Григорович - водій державної пожежної частини-5 загону державної пожежної охорони-1 по охороні ВАТ „Азот” м.Черкаси, прапорщик внутрішньої служби
• Марасанова Катерина Микитівна – головний спеціаліст сектору моніторингу і інформаційного забезпечення Управління з питань надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації
• Покатілова Ірина Валеріївна – завідуюча сектором контролю та кадрової роботи Управління з питань надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації
• Рогоза Марія Петрівна – спеціаліст 2 категорії відділу оперативно-чергової служби, оповіщення та зв’язку Управління з питань надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації
• Безкровна Світлана Миколаївна – головний економіст відділу доходів управління доходів та фінансів галузей бюджетної сфери головного фінансового управління Черкаської обласної державної адміністрації
• Коваленко Тамара Михайлівна – начальник фінансового управління Драбівської районної державної адміністрації
• Педько Тамара Миколаївна – начальник фінансового управління виконкому Золотоніської міської ради
• Присяжнюк Катерина Володимирівна – начальник відділу фінансового управління Уманської районної державної адміністрації.
• Підліток Людмила Миколаївна - головний економіст відділу фінансів підприємств комунальної власності та розрахунків за енергоносії Управління фінансів виробничої сфери Головного фінансового управління Черкаської обласної державної адміністрації.
• Поднекс Алла Андріївна – старший інспектор по контролю відділу контролю, організаційного та юридичного забезпечення управління фінансів органів влади та організаційного забезпечення Головного фінансового управління Черкаської обласної адміністрації.
• Береза Валентина Миколаївна – начальник терапевтичного відділення лікарні з поліклінікою при УМВС України в Черкаській області.
• Корж Леся Вікторівна – оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Придніпровського районного відділу УМВС України в Черкаській області
• Нездолій Світлана Григорівна – начальник відділення дізнання Придніпровського районного відділу УМВС України в Черкаській області
• Євтушевська Таїсія Семенівна – методист методичного кабінету Канівського міського відділу освіти
• Калашник Юлія Олександрівна – голова правління акціонерного товариства «Сервіс» м. Канів
• Рогатко Ольга Іванівна – Бобрицький сільський голова Канівського району
• Шапошник Віра Степанівна – заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Канівської центральної районної лікарні
• Кривокінь Ніна Андріївна – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради
• Петрова Антоніна Степанівна – завідуюча відділом обліку, контролю та управління майном виконавчого апарату Черкаської обласної ради
• Полушкін Володимир Петрович – генеральний директор ВАТ «Смілянський машинобудівний завод»
• Вовк Микола Олександрович – художній керівник народного аматорського ансамблю народної пісні «Ордана» Тальнівського будинку культури
• Гринюк Леонід Петрович – затягувальник взуття акціонерного товариства «Лавента» м. Черкаси
• Овчаренко Микола Олексійович – енергетик комунального підприємства «Управління водопровідно-каналізаційного підприємства господарства» м. Канів
• Нікітіна Олександра Іванівна – прибиральник території комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автошляхів»
• Степаненко Володимир Іванович – слюсар аварійних робіт Ватутінського виробничого підприємства «Водоканал»
• Кравченко Олег Володимирович – начальник підрозділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області
• Платмір Леонід Володимирович - начальник підрозділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області
• Сторожук Ігор Леонідович - начальник підрозділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області
• Градовський Анатолій Володимирович – доктор педагогічних наук, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики та спорту обласної ради
• Ємець Володимир Харитонович – учасник народного аматорського духового оркестру Ватутінського міського Палацу культури
• Ярош Валентина Іванівна начальник відділу культури і туризму Золотоніської райдержадміністрації
• Пащина Петро Захарович – сільський голова Москаленківської територіальної громади Чорнобоївського району, композитор-аматор, учасник районного літературно-музичного об'єднання «Світлиця»
• Воробйов Валерій Анатолійович – заступник командира патрульної роти військової частини 3061, старший лейтенант
• Матус Андрій Вікторович – командир 1 патрульного взводу патрульної роти військової частини 3061, лейтенант
• Тимошенко Дмитро Олександрович – заступник командира взводу матеріально-технічного забезпечення – начальник радіостанції Р-142 Н військової частини 3061, молодший сержант за контрактом
• Руденко Микола Іванович – заступник начальника 2 міжрайонного відділення ДАЇ при ВДАІ управління МВС України в Черкаській області
• Шамрай Євген Корнійович – заступник начальника використання лісових ресурсів Черкаського обласного управління лісового господарства
• Талах Валентин Костянтинович – диригент Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка
• Медведєва Людмила Володимирівна – начальник управління Державного казначейства у Кам'янському районі Головного управління Державного казначейства України в області
• Коваль Олександр Олександрович – фінансовий директор ТОВ «Українська продовольча компанія», голова постійної комісії з питань приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів Черкаської обласної ради
• Богославець Микола Ігорович – директор СТОВ агрофірми «Хлібороб» Драбівського району
• Хоменко Валентин Іванович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Звенигородської райдержадміністрації
• Коваленко Сергій Андрійович – головний технолог акціонерного товариства «Уманський завод «Мегомметр»
• Руденко Петро Миколайович – заступник головного інженера з підготовки виробництва акціонерного товариства «Уманський завод «Мегомметр»
• Чорний Дмитро Пилипович – водій транспортного цеху акціонерного товариства «Уманський завод «Мегомметр»
• Шугайло Іван Олексійович – фрезерувальник відділу головного механіка акціонерного товариства «Уманський завод «Мегомметр»
• Петренко Наталія Миколаївна – начальник Уманської об’єднаної державної податкової інспекції
• Тихонюк Василь Миронович – почесний голова організації ветеранів війни і праці Уманського району
• Марі Юрій Борисович – заступник начальника установи виробництва Уманської виправної колонії УДД УПВП у Черкаській області (№129)
• Федейко Віктор Васильович – заступник начальника установи з виробництва Уманської виправної колонії УДД УПВП у Черкаській області (№62), майор внутрішньої служби
• Чернігов Сергій Вікторович – начальник СІЗО – начальник арештного дому Черкаського слідчого ізолятору УДД УПВП у Черкаській області, підполковник внутрішньої служби
• Гончаренко Володимир Олександрович – голова Лисянської районної організації «Союз Чорнобиль»
• Качуровська Катерина Йосипівна – голова Катеринопільської районної організації «Союз Чорнобиль»
• Матухно Анатолій Володимирович – активіст-чорнобилець
• Бобкова Ольга Валентинівна – головний спеціаліст відділу корпоративного управління та продажу акцій регіонального відділення Фонду держмайна України по Черкаській області
• Корда Віра Олександрівна – старший інспектор відділу організаційно-кадрової роботи Фонду держмайна України по Черкаській області
• Жила Андрій Іванович – актор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка
• Жук Сергій Анатолійович - актор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка
• Книшук Анатолій Олексійович - актор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка
• Кондратський Михайло Леонідович - актор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка
• Шевченко Володимир Прокопович – керуючий справами Городищенської районної ради
• Кляус Надія Зиновіївна – викладач музики Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка
• Хоменко Тетяна Григорівна – заступник голови Федерації профспілок Черкаської області
• Богатир Тетяна Петрівна – член ради Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Бут Юрій Григорович – член Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Кас'яненко Світлана Василівна – член Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Марченко Олексій Андрійович – заступник голови ради Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Маловічко Юрій Гаврилович - член ради Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Шевченко Ніна Пилипівна – керівник жіночого клубу «Берегиня» Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Шилюк Петро Степанович – заступник голови ради Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві
• Атамась Лариса Павлівна – відповідальний секретар ВНОК України в Черкаській області
• Череватий Анатолій Іванович – голова правління будівельно-монтажної організації ВАТ «Уманьспецмонтажпроект – 1»
• Балахнін Павло Іванович – водій автотранспортних засобів 1 класу групи ремонтно-допоміжних робіт частини технічної служби ГУ МНС України в Черкаській області
• Чередніченко Віктор Васильович – командир відділення – водій ПДПЧ-9 Соснівського району м. Черкаси, старший прапорщик внутрішньої служби
• Кривко Петро Петрович – директор Черкаської технічної станції по обслуговуванню автомобілів
• Клюєва Валентина Харитонівна – викладач училища керівник народного хореографічного колективу «Канівчанка»
• Пазіненко Тетяна Іванівна – викладач училища, голова циклової комісії хореографічних дисциплін
• Лінчук Олександр Тихонович – Герой Радянського Союзу
• Лунін Іван Федорович – кавалер трьох орденів Слави
• Степаненко Іван Никифорович – двічі Герой Радянського Союзу
• Свидівоцька сільська рада Черкаського району
• Вікнинська сільська рада Катеринопільського району
• Паланська сільська рада Уманського району
• Бузівська сільська рада Жашківського району
• Іваньківська сільська рада Маньківського району
• Коробівська сільська рада Золотоніського району
• Сергієнко Іван Іванович – виконавчий директор Драбівського колективного підприємства «Агропромбуд»
• Прошак Олександра Вікторівна – начальник відділу культури і туризму Канівської районної державної адміністрації
• Пилипко Віктор Никанорович – ветеран Великої Вітчизняної війни, член обласної організації ветеранів
• Зарва Анатолій Федорович - ветеран Великої Вітчизняної війни, член Черкаської міської організації ветеранів
• Луцик Іван Степанович - ветеран Великої Вітчизняної війни, член обласної організації ветеранів
• Степаненко Анатолій Олександрович - ветеран Великої Вітчизняної війни, член обласної організації ветеранів
• Жарко Микола Іванович – начальник Корсунь-Шевченківського відділення Черкаської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»
• Литвинюк Валентина Йосипівна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
• Кочмар Григорій Андрійович – начальник управління державної ветеринарної медицини в Золотоніському районі, депутат Золотоніської районної ради
• Іщук Любов Петрівна – науковий співробітник відділу трав'янистих рослин природної та культурної флори національного дендрологічного парку «Софіївка» НДІ НАН України
• Мартинова Ганна Іванівна – доктор філологічних наук, професор, завідуюча кафедри українського мовознавства Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького
• Музиченко Анатолій Степанович – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини
• Поздєєв Сергій Валерійович – кандидат технічних наук, підполковник внутрішньої служби, начальник кафедри інженерного захисту населення і територій, матеріалознавства та будівельних конструкцій Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля
• Тищенко Леонід Дмитрович – кандидат сільськогосподарських наук, завідувач лабораторії технологій вирощування сільськогосподарських культур Черкаського інституту агропромислового виробництва УААН
• Шарапов Валерій Михайлович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій у приладобудуванні Черкаського державного технологічного університету
• Коваленко Віктор Миколайович – старший майстер виробничої дільниці цеху К-1 виробництва капролактаму акціонерного товариства «Азот»
• Рябокінь Сергій Степанович – слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики цеху А-5 виробництва аміаку акціонерного товариства «Азот»
• Соболєва Галина Олександрівна – викладач Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького
• Харченко Алла Олександрівна - викладач Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького
• Большакова Ольга Вікторівна – педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів м.Ватутіне
• Коцуренко Оксана Іванівна – заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Чигирин
• Матюшенко Інна Костянтинівна – заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Черкаси
• Черепенко Людмила Василівна – заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Тальне
• Власенко Сергій Григорович – заступник начальника відділу підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців за контрактом по роботі з особовим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м.Черкаси, підполковник
• Гавриленко Валерій Олександрович – заступник начальника відділу підготовки автотехнічних спеціалістів по роботі з особливим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, підполковник
• Ковтун Олександр Анатолійович – офіцер відділу підготовки спеціалістів тилу в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, капітан
• Снісаренко Ігор Миколайович – заступник начальники відділу підготовки молодших інспекторів прикордонної служби по роботі з особовим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, підполковник
• Сокол Олександр Олександрович – начальник відділення психологічного забезпечення відділу по роботі з особовим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, майор
• Тирінов Андрій Васильович – заступник начальника відділу підготовки інженерних спеціалістів та спеціалістів радіаційного, хімічного, біологічного захисту по роботі з особовим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м.Черкаси, старший лейтенант
• Ткач Євген Степанович – офіцер відділення психологічного забезпечення відділу по роботі з особовим складом в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, старший лейтенант
• Шинкарьов В’ячеслав Володимирович старший офіцер відділення в/г 9930 Державної прикордонної служби України м. Черкаси, майор
• Корякіна Валентина Володимирівна – директор Черкаської філії акціонерного банку «Київська Русь»
• Семенова Ольга Костянтинівна – заступник директора Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи по роботі з дітьми
• Вовк Андрій Антонович – начальник Правобережного міжрайонного управління водного господарства
• Синєок Наталія Миколаївна – гідротехнік ІІ категорії Черкаської гідрогеологомеліоративної партії
• Болтенков Володимир Миколайович – голова обласної громадської організації «Союз Чорнобиль»
• Ганін Олег Ігорович – старший інспектор Черкаської митниці
• Даценко Петро Іванович – голова правління ВАТ «Смілянське АТП-17 128»
• Дудко Сергій Павлович – лікар-отоларинголог Черкаської центральної районної лікарні, депутат Черкаської районної ради
• Баклицька Тетяна Михайлівна – головний інженер Черкаського шовкового комбінату
• Кононенко Олександр Миколайович – помічник майстра ткацького цеху Черкаського шовкового комбінату
• Хоменко Василь Онисійович – фарбувальник фарбувального цеху Черкаського шовкового комбінату
• Соколовська Лариса Анатоліївна – завідувач відділу обласної газети «Черкаський край»
• Солонець Олександр Анатолійович – заступник головного редактора обласної газети «Прес-центр»
• Осипенко Юрій Степанович – головний редактор Городищенської громадсько-політичної газети «Вісник Городищини»
• Галушка Юлія Миколаївна – редактор обласної телерадіокомпанії «ВІККА»
• Пічугіна Світлана Вікторівна - редактор обласної телерадіокомпанії «ВІККА»
• Сакунов Володимир Миколайович – редактор радіомовлення обласної державної телерадіокомпанії
• Кисленко Наталія Олександрівна – старший редактор телестудії «Рось» обласної державної телерадіокомпанії
• Єпіфанцев Андрій Анатолійович – телеоператор телестудії «Рось» обласної державної телерадіокомпанії
• Косенко Сергій Вікторович – фотокореспондент обласної газети «Нова Доба»
• Ромодан В’ячеслав Володимирович – фотокореспондент обласної газети «Прес-центр»
• Кисіль Світлана Аркадіївна – співавтор книги «Практикум з історії Стародавньої Греції та Риму»
• Медалієва Оксана Захарівна - співавтор книги «Практикум з історії Стародавньої Греції та Риму»
• Приліпко Марія Василівна – автор книги «Іван Піддубний – сила України»
• Колектив книжкового магазину «Криниця» м. Черкаси
• Колектив магазину навчальної книги «Вибір» м. Черкаси
• Білоусов Віктор Федорович – директор Державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації
• Носань Сергій Лукич – автор книги «Голгофа любові»
• Гаврилюк Тетяна Іванівна – завідувач офтальмологічного відділення Черкаської обласної лікарні
• Дейнега Галина Федорівна – старша медична сестра кардіологічного відділення Черкаської міської лікарні № 3
• Макарова Анна Михайлівна – завідувач аптеки Черкаського обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни
• Маскіс Надія Тимофіївна головний лікар Петриківської дільничної лікарні Катеринопільського району
• Хілько Іван Васильович – зубний лікар Межиріцької лікарської амбулаторії Канівського району
• Костенко Ірина Василівна – помічник епідеміолога Тальнівської районної санітарно-епідеміологічної станції
• Бойченко Олександр Іванович – старший дільничний інспектор міліції Смілянського МРВ УМВС
• Геращенко Віталій Сергійович – старший дільничний інспектор міліції Драбівського РВ УМВС
• Кобець Володимир Миколайович – начальник відділення дільничних інспекторів міліції Золотоніського МРВ УМВС
• Мороз Михайло Миколайович – член Канівського міського громадського формування з охорони громадського порядку, отаман Канівського козацького полку
• Піонтковський Геннадій Миколайович – директор приватного підприємства «Євро Вент Сервіс+»
• Лановенко Валентина Миколаївна – головний економіст відділу фінансів органів державного управління фінансів органів влади та організаційного забезпечення Головного фінансового управління
• Щолокова Валентина Борисівна – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення і внутрішнього контролю Головного фінансового управління
• Судакевич Валентин Григорович – завідувач травматологічного відділення Уманської центральної районної лікарні, заслужений лікар України
• Миколаєнко В’ячеслав Леонідович - головний лікар Чорнобаївської центральної районної лікарні
• Козаченко Микола Іванович - головний лікар Іркліївської районної лікарні
• Єрмолов Віктор Владиславович - президент корпорації «Круг», депутат Черкаської обласної ради
• Давидюк Оксана Миколаївна - головний інспектор центру організації митного контролю Черкаської митниці
• Тадля Андрій Борисович - начальник відділу митної служби боротьби з контрабандою митної варти Черкаської митниці
• Смілянський Ярослав Миколайович - головний інспектор відділу митного оформлення № 2 Черкаської митниці
• Кузнєцова Людмила Дмитрівна - начальник сектору служби фінансів, бухгалтерського обліку та звітності
• Корпусенко Ірина Дмитрівна - головний інспектор відділу контролю митної вартості та номенклатури Черкаської митниці
• Сплавник Олена Василівна - головний інженер відділу контролю митної вартості та номенклатури Черкаської митниці
• Конюшенко Юрій Вікторович - головний інспектор відділу митного оформлення №1 Черкаської митниці
• Янко Анатолій Андрійович - начальник сектору відділу інформаційної роботи та митної статистики Черкаської митниці
• Росенко Надія Володимирівна - вчитель української мови і літератури Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорнобаївського району
• Пасічник Дмитро Васильович - голова правління обласного молодіжного громадянського об’єднання «Європейські молодіжні ініціативи»
• Харченко Анна Олегівна - президент правління благодійного фонду «Анна» для людей з особливими потребами
• Залозна Ганна Андріївна - Герой Соціалістичної праці
• Любченко Антоніна Василівна - сільський голова с. Мельники Чорнобаївського району
• Піддубний Григорій Іванович - директор державнового підприємства «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб»
• Рудюк Микола Андрійович - директор Чорнобаївського колективного будівельно-монтажного підприємства «Райагробуд»
• Следь Володимир Юрійович - директор комунального лісогосподарського підприємства «Чорнобайліс»
• Козуб Тамара Степанівна - секретар Санжариської сільської ради Смілянського району
• Семиліт Марія Іванівна - Герой Соціалістичної праці
• Бистріцький Павло Святославович - директор Тальнівського будівельно-економічного коледжу
• Буряк Лідія Миколаївна - заступник директора Тальнівського будівельно-економічного коледжу з навчально-виробничої частини
• Дунаєнко Тамара Іванівна - завідувач економічного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу
• Калюжний Микола Йосипович - завідувач будівельного відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу
• Левченко Алла Василівна - завідувач відділення програмування Тальнівського будівельно-економічного коледжу
• Коваленко Валентин Петрович - заступник начальника управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА в Черкаській області
• Зеленько Валентина Миколаївна - головний бухгалтер Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу
• Овдій Софія Василівна - звірівник звірогосподарства Черкаської облспоживспілки
• Поліщук Валентина Леонтіївна - директор коопзаготпрому Жашківського районного споживчого товариства
• Басецька Надія Георгіївна - начальник відділу громадського харчування черкаської облспоживспілки
• Оленько Ірина Юріївна - головний лікар, лікар-терапевт стоматологічного кабінету готельного комплексу «Дніпро»
• Деркач Василь Олексійович - завідувач заочного відділення агротехнічного коледжу Уманського державного аграрного університету
• Євдокименко Микола Іванович - голова правління, генеральний директор Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, заслужений працівник сфери послуг України
• Браславська Ірина Павлівна - голова первинної організації Товариства Червоного Хреста Полянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманського району
• Шпирка Микола Миколайович - сільський голова с. Шарнопіль Монастирищенського району, голова первинної організації Товариства Червоного Хреста
• Новосельський Микола Андрійович - методист лабораторії природничо-математичних дисциплін Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників
• Кузьменко Володимир Васильович - голова правління Катеринопільського ВАТ «Агропостач», депутат районної ради
• Бойко Олександр Володимирович - керуючий супермаркетом «Спар-4» ВАТ «Черкаський Будинок торгівлі»
• Ігнатенко Віра Андріївна - головний бухгалтер ТОВ «Добробут» м. Черкаси
• Обмок Валентина Григорівна - головний бухгалтер «ЗАТ «Рекорд» м.Черкаси, голова ревізійної комісії обласної організації профспілки працівників підприємств торгівлі та громадського харчування
• Сторожук Тетяна Василівна - товарознавець Черкаського Військторгу Північного оперативного командування
• Боруля Сергій Іванович - комбайнер ТОВ ГФ «Зернопродукт» Христинівського району
• Ковальчук Сергій Андрійович - комбайнер корпорації «Украгротех» Христинівського району
• Назаренко Анатолій Григорович - водій СВК «Маяк» Христинівського району
• Рябий Василь Олександрович - комбайнер ТОВ ГФ «Зернопродукт» Христинівського району
• Хливнюк Андрій Іванович - комбайнер СВК «Маяк» Христинівського району
• Гаврилюк Світлана Володимирівна - верстальниця торцового верстату товариства «Галєн-1»
• Кармазин Василь Якович - вогнетривник шамотовипалювапльного цеху товариства «Ватутінський комбінат вогнетривів»
• Коміренко Василь Миколайович - механік дільниці дочірнього підприємства «Механізована колона-25»
• Лаврентьєва Віра Іванівна - начальник управління житлово-комунального господарства Ватутінського міськвиконкому
• Михайлов Микола Олексійович - тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи Ватутінської міської ради
• Савченко Роман Гнатович - голова Жашківської міської організації ветеранів, ветеран війни і праці
• Березовий Олександр Анатолійович - командир відділення, водій 15-ої самостійної державної пожежної частини м. Корсунь-Шевченківський, старший прапорщик внутрішньої служби
• Онопа Петро Миколайович - старший майстер газодимозахисної служби 18-ої самостійної державної пожежної частини м. Кам’янка, прапорщик внутрішньої служби
• Циханчук Максим Романович - командир відділення 7-ої самостійної державної пожежної частини м. Сміла, прапорщик внутрішньої служби
• Данілова Олександра Вікторівна - головний спеціаліст-юрисконсульт організаційно-правового відділу Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
• Нахтініс Олександр Григорович - голова правління Уманської територіальної первинної організації УТОС
• Ходан Анатолій Євгенович - голова Уманської ради ветеранів війни і праці
• Коваленко Іван Олексійович - головний лікар обласної стоматологічної поліклініки
• Винник Надія Василівна - учитель хімії і біології Великоканівецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради
• Гордієнко Світлана Яківна - учитель географії Канівської гімназії ім. І.Франка Канівської міської ради
• Сергієнко Тетяна Кирилівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Смілянської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради
• Сень Михайло Олексійович - начальник відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації
• Чмига Тетяна Іванівна - директор Тальнівського районного будинку дітей та юнацтва Тальнівської районної ради
• Чеперис Марина Михайлівна - завідувач відділом бібліотеки
• Бардик Юрій Григорович - начальник відділу соціального захисту населення управління соціальної політики Черкаського міськвиконкому
• Даниленко Василь Іванович - директор фермерського господарства «Крутий Яр» (Кам’янський район)
• Даценко Леонід Миколайович - голова Черкаської ОО УНП
• Кочегура Валерій Петрович - начальник відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації
• Балаба Володимир Петрович - голова правління ВАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»
• Лещенко Сергій Васильович - голова правління ВАТ «Уманьавтодор»
• Синенко Іван Васильович - директор філії «Канівська гідроелектростанція» ВАТ «Укргідроенерго»
• Черняєв Святослав Володимирович - голова правління ВАТ «Монфарм» м.Монастирище
• Яремюк Леонід Пилипович - директор ЗАТ «Лавента» м. Черкаси
• Ємченко Микола Юхимович - заступник міського голови, депутат обласної ради
• Гредюшкін Василь Андрійович - лікар Ватутінської міської лікарні, депутат обласної ради
• Кравчук Клавдія Миколаївна - директор Шаринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманського району
• Сушкета Володимир Мусійович - учитель фізичної культури Іванівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманського району
• Добрянський Андрій Григорович - директор Христинівської районної дирекції кіномережі
• Ліщук Ніна Андріївна - заступник голови Смілянської районної ради
• Балюк Віктор Григорович - директор центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Сміла
• Слотіна Наталія Леонідівна - заступник директора з навчальної роботи Черкаського професійного ліцею
• Польовий Леонід Олексійович - Єрківський селищний голова Катеринопільського району
• Павлик Іван Петрович - начальник відділу земельних ресурсів Чорнобаївського району
• Тихомиров Володимир Олександрович - помічник-консультант народного депутата України, депутат обласної ради
• Коломієць Віктор Пилипович - завідуючий клубу Валявського сільського центру культури і дозвілля Городищенського району
• Тарасенко Анатолій Миколайович - директор ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я»
• Фіалковський Михайло Миколайович - завідуючий педагогічною частиною Черкаського обласного дитячого санаторію «Руська Поляна»
• Науменко Олексій Юрійович - завідуючий відділу Черкаської аптечної бази ЧОКП «Фармація»
• Ніколенко Жанна Василівна - завідуючий комунальним підприємством «Канівська центральна районна аптека № 91»
• Гоцуляк Тетяна Іллівна - головний інженер Черкаської центральної районної лікарні
• Боршківський Микола Григорович - завідуючий лабораторією Інституту коренеплідних культур Української академії аграрних наук, кандидат сільськогосподарських наук
• Дендаренко Юрій Юрійович - доцент кафедри пожежної та аварійно-рятувальної тактичної підготовки Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, кандидат технічних наук, полковник внутрішньої служби
• Тищенко Іван Васильович - науковий співробітник відділу селекції сільськогосподарських тварин Черкаського інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук, кандидат сільськогосподарських наук
• Фесак Олександр Юрійович - доцент кафедри органічної хімії Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, кандидат хімічних наук
• Бакай Сергій Вікторович - водій відділення пожежогасіння групи спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Черкаській області, прапорщик внутрішньої служби
• Дубінін Ярослав Володимирович - начальник піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Черкаській області, майор внутрішньої служби
• Потапенко Іван Миколайович - начальник управління планування та моніторингу Головного управління МНС України в Черкаській області, підполковник внутрішньої служби
• Соломаха Сергій Григорович - старший пожежний 6-ої державної пожежної частини 1-го загону ДПО по охороні ВАТ «Азот» м. Черкаси, сержант внутрішньої служби
• Шепель Володимир Іванович - командир відділення ППЧ-19 по охороні смт Чорнобай
• Кабаченко Олексій Станіславович - комерційний директор ВАТ «Технологія тепла» м. Черкаси, начальник цивільного захисту об’єкту
• Ковальська Олена Миколаївна - сільський голова села Балаклея Смілянського району, начальник цивільного захисту села
• Терещенко Анатолій Пантелеймонович - перший заступник голови Смілянської районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації
• Проценко Лідія Миколаївна - старша медична сестра Будищенського психоневрологічного інтернату
• Радванський Юрій Володимирович - заступник директора Будищенського психоневрологічного інтернату
• Габлюк Анатолій Іванович - заступник начальника відділу та маркетингу ВАТ «Смілянський машинобудівний завод»
• Косей Микола Васильович - згинальник заготівельно-котельнозварювального цеху ВАТ «Смілянський машинобудівний завод»
• Вовк Тетяна Володимирівна - завідуюча бібліотеки-філіалу с. Куцівка Смілянського району
• Савчук Тетяна Володимирівна - головний бібліотекар Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка
• Сумленна Світлана Андріївна - провідний бібліотекар Кам’янської центральної бібліотеки
• Бодрова Марія Дмитрівна - головний бібліотекар відділу збереження, гігієни та реставрації книжкового фонду обласної бібліотеки для дітей ім. О. Кошового
• Хаврусь Сергій Левкович - завідувач літературно-меморіального музею ім. І.С.Нечуя-Левицького Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, заслужений працівник культури України
• Гончаров Володимир Миколайович - голова правління акціонерного товариства «Черкаське ОПАС»
• Полтавець Василь Іванович - генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Чигирин»
• Чабанюк Владислав Васильович - директор історико-культурного заповідника «Трипільська культура»
• Томіленко Василь Григорович - голова Черкаського обласного осередку Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні
• Вадатурський Олексій Опанасович - генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»
• Філіпенко Віктор Павлович - керівник ТОВ «Універсал»
• Гічев Дмитро Васильович - монтажник приватного підприємства «Висотник»
• Тетюченко Олена Едуардівна - голова Христинівської ради ветеранів
• Линюк Володимир Федорович - голова Звенигородської районної ради ветеранів
• Плашкевич Микола Васильович - художній керівник народного аматорського хору «Славутич» Черкаського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України
• Васильєва Ольга Вікторівна - викладач дитячої музичної школи № 3
• Дуднікова Галина Миколаївна - викладач дитячої музичної школи № 3
• Лагода Галина Гнатівна - директор Сидорівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради
• Степаненко Петро Володимирович - директор Завадівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради
• Григораш Катерина Василівна - соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
• Лещенко Сергій Васильович - голова правління акціонерного товариства «Уманьавтодор»
• Байдаченко Сергій Леонідович - вчитель фізичної культури Розсохуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Катеринопільської районної ради
• Дерев’янко Ганна Василівна - вчитель української мови і літератури Бобрицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради
• Коломієць Лариса Гнатівна - вчитель зарубіжної літератури Скориківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Золотоніської районної ради
• Любчич Тетяна Борисівна - вчитель історії Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лисянської районної ради
• Оксанич Олена Іванівна - вчитель біології Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради
• Пластун Алла Михайлівна - викладач спеціальних дисциплін Черкаського комерційного технікуму
• Пономаренко Антоніна Вікторівна - вчитель історії і правознавства Русько-Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради
• Журавльова Олександра Костянтинівна - методист обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи
• Вітенко Ірина Миколаївна - інженер відділу повірки і метрологічної атестації ЗВТ електричних і радіотехнічних величин державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Коваленко Лідія Михайлівна - провідний інженер центру випробувань харчової продукції та продовольчої сировини державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Коломієць Олександр Миколайович - інженер І категорії відділу повірки і метрологічної атестації ЗВТ теплотехнічних і фізико-хімічних величин державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Кравченко Тетяна Миколаївна - інженер І категорії відділу повірки і метрологічної атестації ЗВТ теплотехнічних і фізико-хімічних величин державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Риженко Лариса Валентинівна - інженер із стандартизації І категорії відділу держнагляду державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Радінських Валерій Олексійович - провідний інженер з метрології відділу повірки і метрологічної атестації ЗВТ механічних і лінійно-кутових величин державного підприємства «Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»
• Кулібаба Катерина Миколаївна - лікар-лаборант Ватутінської міської санітарно-епідеміологічної станції
• Мех Олена Петрівна - помічник лікаря-гігієніста Смілянської міської санітарно-епідеміологічної станції
• Школяренко Олена Федорівна - завідуюча лабораторією відділу особливо небезпечних інфекцій Черкаської обласної санітарно-епідеміологічної станції
• Баюрис Володимир Михайлович - машиніст навантажувальної машини «Черкаська дорожно-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
• Триус Петро Олексійович - водій філії «Черкаський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
• Гончар Олександра Петрівна - головний бухгалтер філії «Уманська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
• Грушко Михайло Олександрович - шліфувальник ВАТ «Черкасиавтотранс»
• Кравченко Галина Іванівна - головний бухгалтер ВАТ «Шполянське АТП-17150»
• Кучер Петро Семенович - голова правління ВАТ «Черкаське АТП-171272»
• Петровщенко Василь Іванович - водій автобуса ВАТ «Смілянське АТП-17128»
• Русанов Рудольф Олександрович - слюсар по ремонту автомобілів ВАТ «Черкаське АТП-17162»
• Турченюк Олена Іванівна - головний економіст ВАТ «Черкаси ОПАС»
• Драновський Олександр Дмитрович - голова правління ВАТ «Черкаське АТП-17162»
• Ільєнко Микола Федорович - слюсар по ремонту автомобілів ВАТ «Черкаське АТП-17162»
• Коваленко Володимир Володимирович - водій вантажного автомобіля ВАТ «Черкаське АТП-17162»
• Савченко Сергій Олегович - директор Інституту міжнародної та післядипломної освіти Східноєвропейського університету економіки і менеджменту
• Сисоєва Віра Федорівна - завідуюча кафедрою романо-германської філології Східноєвропейського університету економіки і менеджменту
• Сушко Зінаїда Михайлівна - завідуюча кафедрою менеджменту і маркетингу Східноєвропейського університету економіки і менеджменту
• Гончарук Дмитро Ілліч - начальник управління Пенсійного фонду України у Маньківському районі
• Лемещук Надія Іванівна - начальник управління Пенсійного фонду України у Христинівському районі
• Захарчун Жанна Миколаївна - солістка танцювальної групи
• Кочурова Галина Петрівна - солістка оркестрової групи
• Лаврова Катерина Лук’янівна - солістка оркестрової групи
• Локтєв Володимир Валентинович - соліст оркестрової групи
• Тихоненко Михайло Лукич - репетитор по вокалу
• Нікітін Сергій Федорович - завідувач хірургічного відділення Уманської центральної районної лікарні
• Казарінов Володимир Олександрович - голова правління кредитної спілки «Кредит-Союз»
• Патлаєнко Василь Романович - директор Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради
• Сазоненко Павло Іванович - викладач Канівського училища культури і мистецтв
• Федоренко Олена Антонівна - директор Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка
• Пугачевська Олена Миколаївна - завідувач відділу мистецтва обласної бібліотеки для дітей ім. Олега Кошового
• Гаврильченко Валентина Іванівна - заступник директора Смілянського міськрайонного центру зайнятості
• Івченко Ніна Іванівна - головний спеціаліст відділу допомог Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
• Комар Лідія Дмитрівна - Головний спеціаліст відділу охорони та експертизи умов праці Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
• Йосипенко Любов Юхимівна - начальник управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси
• Однокоз Людмила Олександрівна - начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів - головний бухгалтер управління Пенсійного фонду України в Городищенському районі
• Січова Марина Вікторівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в Чигиринському районі
• Слободян Тетяна Василівна - головний спеціаліст відділу грошових виплат та допомог управління праці та соціального захисту населення Жашківської райдержадміністрації
• Старова Раїса Федорівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
• Таванець Софія Миколаївна - медична сестра Золотоніського психоневрологічного інтернату
• Фащевський Степан Леонідович - директор Уманського міського центру зайнятості
• Шевчук Василь Андрійович - директор Гельмязівського психоневрологічного інтернату
• Гришко Тетяна Василівна - завідувач фінансового відділу Золотоніської міжрайонної виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
• Можаровська Інна Володимирівна - завідувач відділу оздоровчих заходів виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
• Кравченко Валентина Петрівна - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
• Вальдман Марія Абрамівна - голова міського центру «Волонтер» м. Умань
• Галла Ніна Сергіївна - голова первинної організації ветеранів ТОВ «Черкаський ДОК» м. Черкаси
• Дем’янчук Анатолій Пантелійович - голова Уманської районної ради ветеранів
• Кулик Валентина Полікарпівна - заступник голови Смілянської районної ради ветеранів
• Омелечко Раїса Борисівна - відповідальний секретар Чорнобаївської районної ради ветеранів
• Пальтова Тамара Андріївна - голова обласної організації ветеранів працівників освіти і науки
• Царюк Андрій Васильович - заступник голови Тальнівської районної ради ветеранів
• Шевченко Анатолій Андрійович - голова первинної організації ветеранів лісового господарства Корсунь-Шевченківського району
• Творчий колектив Ватутінського міського Палацу культури
• Гнатюк Василь Трохимович - перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Черкаській області
• Пасєка Віктор Іларіонович - колишній голова правління колгоспу ім. Мічуріна с. Онопріївка Тальнівського району
• Пхіденко Семен Дмитрович - ветеран праці
• Ричка Михайло Федорович - ветеран праці
• Кальков Руслан Олегович - студент V курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України
• Колектив метрологічної станції «Жашків»
• Колектив метрологічної станції «Канів»
• Колектив метрологічної станції «Сміла»
• Сушко Віктор Вікторович - генеральний директор АТП-17150, депутат Шполянської районної ради
• Бреус Володимир Якович - завідувач складу ПСП «Нива» с. Лукашівка Чорнобаївського району
• Васецький Володимир Георгійович - голова кредитної спілки «Кредит-агро» м. Черкаси
• Герасименко Тетяна Василівна - оператор з відгодівлі свиней СТОВ «Чигиринська аграрна компанія» Чигиринського району
• Ковальчук Микола Петрович - керівник ДП «Ілліч-Агро Умань» Уманського району
• Костирко Василь Павлович - керівник Мошнівської філії СТОВ ім. Шевченка «Верес» Черкаського району
• Кучеренко Олена Сергіївна - електромеханік електрозв’язку Центру електрозв’язку № 6 (м. Умань) Черкаської філії ВАТ «Укрателеком»
• Шинкаренко Людмила Анатоліївна - інженер-програміст Центру інформаційних технологій і технічного забезпечення Черкаської філії ВАТ «Укртелеком»
• Бугай Олександра Дмитрівна - голова фермерського господарства «Яблуневий цвіт» с. Філіція Маньківського району
• Шевченко Віктор Петрович - голова фермерського господарства «Шевченко» с. Подібна Маньківського району
• Шевченко Михайло Павлович - заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Першої міської лікарні м. Черкаси, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
• Грушовенко Євген Петрович - заступник директора Верхняцької дослідно-селекційної станції
• Чепурна Ольга Григорівна - курсант ІV курсу факультету профілактики та прогнозування Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, сержант внутрішньої служби
• Жиденко Василь Григорович - начальник Золотоніського райплемвідділу ВАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях у тваринництві «Прогрес»
• Забудський Ігор Володимирович - член Національної Спілки письменників України
• Негода Микола Тодосійович - член Національної Спілки письменників України, заслужений діяч мистецтв України
• Озірний Олекса Антонович - член Національної Спілки письменників України
• Руднєв Сергій Миколайович - член Національної Спілки письменників України
• Шамрай Микола Якович - член Національної Спілки письменників України
• Близнюк Ростислав Олександрович - викладач училища
• Логвиненко Антоніна Василівна - головний бухгалтер училища
• Павленко Олександр Васильович - викладач училища
• Седченко Галина Олексіївна - викладач училища
• Петриченко Людмила Володимирівна - методист районного методичного кабінету при відділі освіти Чигиринської райдержадміністрації
• Коваленко Валентина Михайлівна - член національної спілки письменників України
• Бровко Володимир Васильович - слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики
• Гонза Тетяна Василівна - начальник виробництва
• Іоппа Ірина Іванівна - лаборант хімічного аналізу
• Лімаренко Віктор Олександрович - машиніст аміачної компресорної установки
• Талан Петро Віталійович - тракторист
• Янішевський Валентин Васильович - голова Тальнівської районної ради