Проекти регуляторних актівПовідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта


18.05.2013

Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області розроблено проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядків встановлення лімітів і видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Черкаської області».
Повний текст проекту рішення обласної ради, аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Черкаської обласної ради (www.oblrada.ck.ua), розділ «Регуляторна діяльність».
Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта виключно в письмовій формі до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області за адресою: 18008, м. Черкаси, вул. Вернигори,17, тел./факс 63-36-55, e-mail: [email protected]

• Проект рішення обласної ради
• Додатки
• Пояснювальна записка
• Аналіз регуляторного впливу проекту рішення обласної ради "Про затвердження Порядків встановлення лімітів і видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Черкаської області"Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта


21.05.2013

Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства розроблено проект рішення обласної ради «Про ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області (спеціальне використання лісових ресурсів)».
Повний текст проекту рішення обласної ради, аналіз регуляторного впливу розміщено в газеті "Черкаський край" та на веб-сайті Черкаської обласної ради (www.oblrada.ck.ua), розділ «Регуляторна діяльність».
Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта виключно в письмовій формі до Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою: 18009, м. Черкаси, пров. Боженка, 4, тел./факс 37-60-09, e-mail: [email protected]

• Проект рішення обласної ради
• Пояснювальна записка
• Аналіз регуляторного впливу стосовно проекту рішення обласної ради «Про ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області (спеціальне використання лісових ресурсів)»