Черкаське земляцтво "Шевченків край"

Дорогі друзі!Радий презентувати до вашої уваги новий тематичний розділ на офіційному сайті обласної ради під назвою «Черкаське земляцтво «Шевченків край».
З давніх-давен наша земля славилась видатними особистостями, які завдяки своїм творчим здобуткам, громадській та політичній діяльності залишили значний слід в історії не лише рідного краю, а й усієї України.
Наслідуючи традиції минулого, відзначу, що Черкащина й нині багата на талановитих та небайдужих людей, справжніх патріотів, котрі завжди пам’ятають про свою батьківщину, вірять у її краще майбутнє та конкретними справами наближають його.
Саме такими є вихідці з Черкаської області, наші земляки, які 1996 року створили громадську організацію «Черкаське земляцтво у м. Києві «Шевченків край».
Члени земляцтва різні за професією, родом занять, віком та статтю, але зріднені за місцем народження чи тривалої трудової діяльності на Черкащині. Їх єднає спільна мета – сприяння соціально-економічному, культурному й духовному розвитку області, добробуту її жителів.
Маючи такі відповідальні завдання, представники земляцтва беруть активну участь у тих важливих процесах, що відбуваються сьогодні на Черкащині, долучаються до реалізації починань обласної влади задля покращення життя людей.
Особливо актуальною наша взаємодія є напередодні визначних дат, що будуть відзначатись у 2014 році – 60-річчя створення області та 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Об’єднання зусиль та цікавих ідей допоможе нам гідно підготуватись та успішно відзначити ці події.
Переконаний, що й надалі наша співпраця з черкаським земляцтвом буде злагодженою, ефективною та спрямованою на благо рідного краю. А про її результати ми будемо розповідати у нашій тематичній рубриці.

З повагою

Голова обласної ради
Валерій Черняк

 

 

Програма
заходів у 2-му кварталі 2013 року на час координаторства в Асоціації Черкаського земляцтва «Шевченків край»

 

1. Урочиста передача координуючих функцій та почесних атрибутів Черкаському земляцтву від Запорізького товариства за участі представників усіх земляцтв областей України
Субота, 30 березня, «Мамаєва слобода»
2. Проведення традиційного волейбольного турніру між командами земляцтв на честь м. Києва.
30 березня, або 6 квітня
3. Проведення зустрічі поетів та письменників - членів земляцтв областей України з шанувальниками художнього слова Черкащини.
19 або 20 квітня, м. Черкаси
4. Узгодження і підготовка до проведення великого мистецького заходу «Земляцтва областей України - землі Богдана і Тараса» до 60- річчя створення Черкаської області (дата і місце - після узгодження)
Підготовка - з квітня, захід - 29 червня відповідальні - Б. Пономаренко, С. Ващук
5. Проведення спільного суботника в «Соціалістичному селі» музейного комплексу «Пирогово».
18-го травня
6. Участь у традиційних святкових заходах до Дня міста Києва (за окремою програмою)
25 - 26 травня
7. Поїздка делегації представників усіх земляцтв України на гостину до земляків Тараса Шевченка. Знайомство з областю та прийом делегації керівниками області.
15-го червня
8. Передача координуючих функцій Рівненському земляцтву з врученням затверджених атрибутів.
Як варіант - 29 червня, Черкаси
Врахувати, що 22-го червня - день скорботи, 23 - день Святої Трійці, а 28-го - день Конституції України.

 


Склад ради

Новини

Фотогалерея   Версія для друку