Склад постійних комісій



з питань правової політики, законності і правопорядку

ГВОЗДЬ Віктор Михайлович - голова комісії
МОНКЕ Станіслав Юрійович - заступник голови комісії
ГОЛОВКО Олексій Іванович - член комісії
ГРОМОВСЬКИЙ Юрій Дмитрович - член комісії
ЛУПАШКО Олександр Вікторович - член комісії
ЛЬОШЕНКО Вадим Олексійович - член комісії
ОЗІРНИЙ Олексій Антонович - член комісії
ТРОФІМОВА Світлана Владиславівна - член комісії
УЗДЕМІР Юрій Леонідович - член комісії

з питань праці та соціального захисту населення

ГОРБЕНКО Наталія Арсентіївна - голова комісії
СЕГЕДА Юрій Юрійович - заступник голови комісії
ГРЕТЧЕНКО Іван Іванович - секретар комісії
БАЛАБА Володимир Петрович - член комісії
РИБАК Анатолій Миколайович - член комісії
СИНЕНКО Іван Васильович - член комісії

з питань приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів

КРИНИЦЬКА Оксана Юріївна - голова комісії
ПОБІГАЙЛО Анатолій Пилипович - заступник голови комісії
КРОХМАЛЬ Андрій Аркадійович - секретар комісії
БАБИЧ Микола Іванович - член комісії
БЕЗЗУБЕНКО Віктор Анатолійович - член комісії
БОЙКО Віктор Васильович - член комісії
КУЛІНІЧ Владислав Віталійович - член комісії
ПЛУЖНИК Микола Андрійович - член комісії
САВЧЕНКО Любов Володимирівна - член комісії
СТАРІКОВА Наталія Володимирівна - член комісії
ФІЛІПЕНКО Павло Сергійович - член комісії
ЧЕРЕВКО Олександр Володимирович - член комісії
ЯРОВИЙ Олег Станіславович - член комісії

з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій

КРИШТАЛЬ Микола Андрійович - голова комісії
ЄВИЧ Петро Петрович - заступник голови комісії
ОСАДЧИЙ Сергій Степанович - секретар комісії
БОНДАРЕНКО Анатолій Васильович - член комісії
ВОЄВОДА Юлія Володимирівна - член комісії
ГАРКУШИН Володимир Олександрович - член комісії
ГУРА Сергій Вікторович - член комісії
МАЙБОРОДА Любов Володимирівна - член комісії
НІЖНІКОВ Володимир Миколайович - член комісії
РУДИШИН Вадим Костянтинович - член комісії
СІНГАЄВСЬКИЙ Олександр Миколайович - член комісії

з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства:

ГУБЕНКО Інна Яківна - голова комісії
ДОБРЯНСЬКА Інна Іванівна - заступник голови комісії
БОРИСЕНКО Володимир Миколайович - секретар комісії
БОРЕЦЬКА Людмила Андріївна - член комісії
ЖУРБА Світлана Василівна - член комісії
КОЗАК Михайло Миколайович - член комісії
КРОТ Василь Іванович - член комісії
ЛИСЕНКО Петро Олексійович - член комісії
ПАВЛЕНКО Іван Федорович - член комісії
УМАНЕЦЬ Василь Петрович - член комісії

з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики та спорту

ЛЕГА Юрій Григорович - голова комісії
ГНІДАЯ Софія Анатоліївна - заступник голови комісії
РУСНАК Таїсія Григорівна - секретар комісії
БІЄВЕЦЬ Юрій Вікторович - член комісії
КОВАЛЕНКО Валентина Михайлівна - член комісії
КОСТОГРИЗ Іван Іванович - член комісії
МАРТИНОВА Ольга Михайлівна - член комісії
ОЛІЙНИК Олександр Володимирович - член комісії
ХИЖНЯК Валентин Михайлович - член комісії

з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села та земельних відносин

КОРНІЄНКО Василь Іванович - голова комісії
ЛУК'ЯНЕЦЬ Володимир Лукич - секретар комісії
БУЦЬКО Сергій Антонович - член комісії
ВАСЕЦЬКИЙ Олег Володимирович - член комісії
ПОЛЯХ Віталій Іванович - член комісії
СЕВЕРИН Микола Федорович - член комісії
ХАРЛАМОВ Олександр Володимирович - член комісії

з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

КУЧЕР Галина Михайлівна - голова комісії
МЕЛЬНИК Володимир Григорович - заступник голови комісії
ГРАНОВСЬКИЙ Геннадій Семенович - секретар комісії
БОНДАР Роман Володимирович - член комісії
ВЛАСЕНКО Юрій Петрович - член комісії
КОТКО Григорій Петрович - член комісії
РОМАНЕНКО Олександр Трохимович - член комісії
РУМИК Олександр Борисович - член комісії

з питань планування, бюджету і фінансів

БАГРІЙЧУК Володимир Петрович - голова комісії
РОЄНКО Віктор Григорович - заступник голови комісії
БРОЖИК Володимир Леонідович - секретар комісії
БОЙКО Анжела Іванівна - член комісії
КОЛІСНИК Максим Вікторович - член комісії
КОЛОМІЄЦЬ Володимир Васильович - член комісії
КОРОТКОВ Олександр Григорович - член комісії
КРАВЦОВА Наталія Олегівна - член комісії
КУЛЕША Володимир Олексійович - член комісії
ЛУЦЕНКО Станіслав Володимирович - член комісії
ОВЧАРЕНКО Станіслав Анатолійович - член комісії
СКАЛАЦЬКИЙ Василь Павлович - член комісії
ТУРЧЕНЯК Олександр Васильович - член комісії
УЗДЕМІР Юрій Леонідович - член комісії
ШВАРЦМАН Володимир Юхимович - член комісії

з питань роботи галузей народного господарства

МУШІЄК Михайло Григорович - голова комісії
ПЛЕТІНЬ Василь Григорович - заступник голови комісії
ЛІПКАН Анатолій Васильович - секретар комісії
ГРЕСЬ Володимир Анатолійович - член комісії
РЯБЦЕВ Сергій Віталійович - член комісії

з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

КУЗЬМІНСЬКИЙ Анатолій Іванович - голова комісії
БОЇН Віктор Олександрович - заступник голови комісії
СУДАКЕВИЧ Валентин Григорович - секретар комісії
ОВЧАРЕНКО Микола Семенович - член комісії
ТИМОШЕНКО Микола Іванович - член комісії
ТУЛУБ Сергій Борисович - член комісії
ХОДАК Володимир Анатолійович - член комісії